İletişim Bilgileri

ESAY PLASTİK - KUTU - KASA

  • Yetkili Kişi: Emine UZUNALİ
  • Telefon numarası: +90 (212) 438-73-36
  • +90 (549) 438-73-15
  • +90 (542) 422-16-15
  • MSN: emine.uzunali@hotmail.com
  • Skype: emine.uzunali@hotmail.com
  • Adres: kadımehmet efendi mah. kulaksız cd. no:45/1 kasımpaşa/beyoğlu, İstanbul, 34440, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Firmamız 1994 yılında kurulmuş ve Plastik ve hırdavat sektöründe faaliyete başlamıştır. Sektörün ihtiyacına uygun çeşitli imalatlar yapmıştır. Ülkemizin değişen ve gelişen sanayisiyle birlikte, sektöründeki birçok firma ve markayla ortak çalışmalar yaparak tedarikçi ve tüketiciye en iyi çözümler sunulmuştur.
Her müşterimize aynı özen ve ilgiyi göstermeye çalışan, mesai saati gözetmeyen, her zaman hizmete hazır personelimizle tüm sanayi ve girişimcilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız ürün kalitesine, geniş ürün yelpazesine, hizmet anlayışına ve fiyat istikrarına güvenen, rekabet gücü yüksek, sanayici ile tedarikçi arasında köprü konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sürekli artan ürün çeşitleri ve ürün çeşitliliği günümüzde depolama ve stoklama alanlarının önemini artırmıştır. Dar alanlarda uygulanan kutu ve dolap sistemleri ürünlerinizi düzenli, kolay bulunabilir olmasını sağlamakta kullanıcıya zaman ve kazanç tasarrufu sağlamaktadır.

Günümüzde plastik çekmeceli kutu, plastik avadanlık kutusu, büjiteri kutusu,esd kutular,civata kutusu, klips kutusu, medikal kutu, plastik kapalı ve delikli kasalar, plastik katlanır kasalar, plastik sanayi kasaları, geniş ve tekerlekli kasalar, plastik delikli ve kapalı paletler, plastik çöp konteynerleri, plastik takım çantaları, balıkçı çantaları, plastik saklama kapları, metal dönerli dolaplar, metal tek yönlü standlar, metal çift yönlü standlar, hobby standları, avadanlık dolap ve standları, metal takım arabaları, metal çalışma masaları, metal çalışma tezgahları, metal takım dolapları, cnc takım dolapları, metal askı panoları, askı panolu masalar, personel soyunma dolapları, personel kabinleri, galvaniz raf sisitemleri, modüler ahşap dolap sistemleri, şömiz, şömiz evrak tutucular, trafik güvenliği ürünleri, trafik dubaları, trafik hunileri, yol kasisleri, delinatörler, yol butonları, plastik posta kutusu, plastik bank, plastik dolap, yer karoları, plastik enfekte atık kutusu, organizer kutular, arabölmeli kutular, evcil hayvan kulübeleri, kompresör, rekor çeşitleri, eldiven vs gibi ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Emine UZUNALİ
Web Sitesi: http://akca-plastik-kutu-kasa.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: ESAY PLASTİK - KUTU - KASA
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Distribütör
Adres: kadımehmet efendi mah. kulaksız cd. no:45/1 kasımpaşa/beyoğlu, İstanbul, İstanbul, 34440, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 438-73-36, +90 (549) 438-73-15, +90 (542) 422-16-15
MSN: emine.uzunali@hotmail.com
Skype: emine.uzunali@hotmail.com
Web sitesi: www.akcaplastik.com
Personel Sayısı: 5 kişiden az

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2011
Tüzük Sermayesi: 50 bin — 200 bin TL
Şirket Türü: Şahıs şirketi